GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
