GovUK Pay (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Country
ur: ملک

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
