GOV.UK Theme (2.1.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
