GOV.UK Theme (2.1.11) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
