GOV.UK Theme (2.1.4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Highlighted
mg: Vaomarika
