GOV.UK Theme (2.1.6) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Navigation
af: Navigasie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
