GOV.UK Theme (2.1.8) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: None
ru: Нет

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Demo
ru: Демо

en: Navigation
ru: Навигация

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Beta
ru: Бета

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: Pre-content
ru: Перед содержимым

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
