GOV.UK Theme (2.1.9) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
