GOV.UK Theme (3.1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Other
gu: અન્ય
