GOV.UK Theme (3.1.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Other
nn: Andre

en: Navigation
nn: Navigering

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Highlighted
nn: Utheva
