GOV.UK Theme (3.1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: None
os: Нæйы

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
