GOV.UK Theme (3.1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Warning
jv: Weling

en: Other
jv: Liyané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur
