GOV.UK Theme (3.1.3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Warning
be: Увага

en: Other
be: Іншыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
