GOV.UK Theme (3.1.3) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Warning
he: אזהרה

en: Other
he: אחר

en: Navigation
he: ניווט

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Page top
he: ראש הדף

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
