GOV.UK Theme (3.1.3) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: None
ms: Tiada

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Warning
ms: Amaran

en: Other
ms: Lain-lain

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: First sidebar
ms: Bar sisi pertama

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
