GOV.UK Theme (3.1.3) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: None
uk: Немає

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Warning
uk: Попередження

en: Demo
uk: Демо

en: Other
uk: Інше

en: Navigation
uk: Навіґація

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Alpha
uk: Альфа

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Cookies
uk: Куки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Beta
uk: Бета

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Pre-content
uk: Перед вмістом

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
