GOV.UK Theme (3.1.4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page
ka: გვერდი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Other
ka: სხვა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
