GOV.UK Theme (3.1.4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
