GOV.UK Theme (3.1.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Page
bs: Strana

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
