GOV.UK Theme (3.1.5) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Other
hu: Egyéb

en: Navigation
hu: Navigáció

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Cookies
hu: Sütik

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Beta
hu: Béta

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Show breadcrumb
hu: Morzsamenü megjelenítése

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Cookie policy
hu: Sütihasználati nyilatkozat
