GOV.UK Theme (3.1.6) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Other
lt: Kiti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
