GOV.UK Theme (3.1.6) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Other
nl: Andere

en: Navigation
nl: Navigatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Show search box
nl: Zoekformulier tonen

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Show breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Functional
nl: Functioneel

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Cookie policy
nl: Cookie-beleid
