GOV.UK Theme (3.1.6) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: None
vi: Không có

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Other
vi: Khác

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Cookies
vi: Cookie

en: Previous page
vi: Trang trước
