GOV.UK Theme (3.1.7) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
