GOV.UK Theme (3.1.7) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: None
pl: Brak

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Other
pl: Inne

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Show breadcrumb
pl: Pokaż ścieżkę nawigacyjną

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
