GOV.UK Theme (8.x-1.13) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: None
ro: Nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Warning
ro: Avertizare

en: Navigation
ro: Navigator

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Pre-content
ro: Pre-conținut
