GOV.UK Theme (8.x-1.17) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Warning
sv: Varning

en: Navigation
sv: Navigering

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
