GOV.UK Theme (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Warning
fi: Varoitus

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
