GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ་ཐོ་བཀོད་བརྐྱབ་པའི་བསྒང་  ལྗིན་ཚད་ཡང་བ་(ཆུང་ཀུ་) དེ་ཚུ་  ལྗིན་ཚད་སྦོམ་(སྦོམ་ )ཡོད་མི་གི་ཧེ་མ་ལས་ ཐོ་བཀོད་བརྐྱབ་ཨིན།  ལྗིད་ཛད་འདྲ་མཉམ་ཡོད་པའི་དབྱེ་རིམ་ཚུ་  ཀ་ཁའི་གོ་རིམ་བཞིན་  དབྱེ་སེལ་འབདཝ་ཨིན།
