GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
sq: Kur shfaqen kategoritë, ato me peshë më të lehtë (më të vogël) rreshtohen para kategorive me peshë më të rëndë (më të madhe). Kategoritë me peshë të njëjtë shfaqen në renditje sipas alfabetit.
