GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Road
th: ถนน
