GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
et: Kategooriate nimekirja koostamisel juhindutakse järgnevast. Kergemad (väiksema) kaaluga asuvad nimekirjas enne raskemaid (suurema) kaaluga elemente. Võrdrse kaaluga elemendid sorteeritakse tähestiku järgi.

en: General configuration
et: Üldised seadistused
