GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Distance
sv: Distans

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
sv: När kategorier visas kommer de med mindre vikt att visas ovanför de med större vikt. Kategorier med samma vikt kommer att visas i alfabetisk ordning.
