GPX Track & Elevation (8.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
