GPX Track & Elevation (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
fi: Kategorioita listatessa kevyemmät (pienemmät) painot näytetään ennen painavampia. Saman painoiset kategoriat näytetään aakkosjärjestyksessä.
