GPX Track & Elevation (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો
