GPX Track & Elevation (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
jv: Nalika ngurutaké kategori, sing nduwéni bobot luwih cilik diurutaké sakdurungé sing boboté luwih gedhé. Kategori sing nduwéni bobot sing padha diurutaké miturut abjad.
