GPX Track & Elevation (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
cs: Ve výpisu kategorií se ty lehčí (nižší váha) zobrazí před těžšími (větší váha). Kategorie se stejnou váhou se seřadí abecedně.
