GPX Track & Elevation (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla
