GPX Track & Elevation (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
eu: Kategoriak zerrendatzean, pixu gehiagoko (handiagoa) kategoriak baino lehenago zerrendatuko dira pixu arinagokoak (txikiagoa). Pixu bereko kategoriak alfabetikoki antolatzen dira.
