GPX Track & Elevation (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke
