Gradient Server (1.0.0-alpha11) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: logo
mn: Лого

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Revert
mn: Буцаах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
