Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Source
am: ምንጭ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
