Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
