Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (37 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: search
mr: शोधा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Search for
mr: च्या साठी शोधा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: sources
mr: स्त्रोत

en: Owner
mr: मालक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
