Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to te translation catalogue (44 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: search
te: వెతుకు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Items
te: అంశాలు

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Table
te: పట్టిక

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Sources
te: మూలాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Source
te: మూలం

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
