Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (42 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Source
ug: مەنبە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: More...
ug: تېخىمۇ كۆپ...

en: - All -
ug: ھەممىسى
