Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (91 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: search
ca: cerca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Search for
ca: Cerca per

en: User
ca: Usuari

en: Imported
ca: Importat

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Items
ca: Elements

en: Last update
ca: Última actualització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Plain text
ca: Text pla

en: Owner
ca: Propietari

en: Table
ca: Taula

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Feeds
ca: Canals

en: Sources
ca: Fonts

en: Feed items
ca: Elements del Feed

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: News
ca: Notícies

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Administrator
ca: Administrador

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: More...
ca: Més...

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Gradient
ca: Gradent

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Source feed
ca: Canal d'origen

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
