Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (54 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: search
jv: goléki

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Items
jv: Item

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Table
jv: Tabel

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Sources
jv: Sumber

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Asc
jv: Urut Maju
