Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
